استاد عطایی کیست؟

استاد عطایی کیست؟

استاد علی اکبر عطایی به زعم بسیاری از زبان آموزان و زبان دوستان بهترین استاد زبان انگلیسی در ایران میباشند که با جستجوی واژه “بهترین استاد زبان” لینک اول گوگل را به خود اختصاص داده اند. استاد عطایی با تجربه ۱۲ ساله آموزش زبان انگلیسی و ابداع سیستم آموزشی آنالیزی یکی از موفق ترین اساتید یک دهه اخیر در ایران هستند.

موفقیت سیستم آموزشی آنالیزی

استاد عطایی کلاسهایی با دوره زمانی ۱ ساله برگزار مینمایند که ظرفیت این کلاسها ماه ها زودتر تکمیل شده و زبان آموزان زیادی در لیست انتظار کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی استاد قرار دارند. به دلیل کمبود زمان و محدودیت کلاسها استاد عطایی بسته خودآموز زبان انگلیسی عطایی آنلاین را آماده نمودند که راهکاری جهت یادگیری بی نقص زبان انگلیسی باشد برای کسانی که امکان شرکت در کلاسهای ایشان را ندارند.

بسته خودآموز استاد عطایی

در ادامه موفقیت کلاسهای حضوری استاد عطایی، بسته های خودآموز زبان انگلیسی عطایی آنلاین نیز به موفقیتی چشمگیر دست پیدا کرده و نرخ رضایتمندی ۱۰۰ درصدی را در فروش ۱ ساله اخیر خود تجربه کرده است. این بسته آموزشی کاملا منطبق بر کلاسهای استاد عطایی و سیستم موفق و منحصر به فرد آنالیزی استاد عطایی بنا شده و به لطف تجربه تدریس ۱۲ ساله و سیستم موفق آنالیزی به بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل تبدیل شده است.

چرا بسته خودآموز استاد عطایی؟

با وجود تعداد زیادی بسته های آموزش زبان انگلیسی چرا باید بسته خودآموز استاد عطایی را انتخاب نمود؟

پاسخ استاد عطایی به این سوال این است که چرا با وجود این تعداد کلاسهای آموزش زبان در سطح کشور سطح زبانی و سواد زبانی در ایران اینقدر پایین است؟

مطمینا شما هم پاسخ سوال را میدانید. کیفیت پایین تدریس و سیستم های ناکارآمد آموزشگاه ها.

همین مساله برای بسته های آموزش زبان انگلیسی نیز مصداق دارد و کیفیت ۹۹ درصد بسته ها و اپلیکیشن های زبان انگلیسی پایین هستند و در واقع یک سیستم موثر نیستند و توسط افراد غیر متخصص (متخصصین در رشته های کامپیوتر و … ) آماده شده اند.

پس از بررسی تمامی بسته های آموزشی در سطح بازار استاد عطایی تصمیم گرفتند تا سیستم آنالیزی را برای یک بسته خودآموز با کیفیت آموزشی بسیار بالا آماده نمایند و پس از مدت ها برنامه ریزی و ضبط و تلاش مداوم بسته خودآموز زبان انگلیسی استاد عطایی که ریشه در سیستم موفق و پیشرفته آنالیزی استاد عطایی میباشد ارایه شد. 

موفقیت بسته خودآموز زبان انگلیسی استاد عطایی

از همان ابتدای ارایه بسته خودآموز زبان انگلیسی استاد عطایی پیش بینی میشد که یاین بسته مورد استقبال قرار گیرد و مطابق انتظار همین امر اتفاق افتاد و همانطور که عرض شد نرخ رضایتمندی ۱۰۰ درصدی مشتریان را به همراه داشته است و میزان پیشرفت در زبان انگلیسی بسیار بسیار بالاتر از دیگر سیستم ها بوده و حتی در بعضی موارد بسیار بهتر از کلاسهای آموزش زبان انگلیسی. این موفقیت به قدری چشمگیر بوده که در این مدت کوتاه بسته آموزش زبان عطایی آنلاین لینک اول بسیاری از جستجوهای مرتبط با بسته خودآموز زبان انگلیسی بوده است. 

 

حالا نوبت شماست که به بهترین بسته خودآموز زبان انگلیسی در ایران اعتماد نمایید و با سفارش این بسته بزرگترین قدم در یادگیری زبان و شروع موفقیت های بزرگتر را بردارید.